Paradoksas, tačiau kartais, kad pasirūpintum savimi, prireikia ieškoti įkvėpimo kituose. Kita vertus gal ir gerai, svarbu rezultatas liks man pačiai. 😀 Aš čia apie svorį, kuris užsiliko po Tado gimdymo ir vis neprisiruošdavau tuo užsiimti, mat rasdavau šimtus pasiaiškinimų, kodėl negaliu pasiekti tų skaičiukų, kurie mane džiugintų. Bet kai pamačiau JĄ – Orintą (keturių vaikų mamą, iš kurių vienas dar visai kūdikėlis) – B MOM B FIT – Mityba Sportas Motyvacija, tikrai susižavėjau labai nuoširdžiai. Sekiau ją FB savaitę ir nebeištvėrusi parašiau, kad esu ja sužavėta ir kad noriu individualaus mitybos plano bei sporto programos.

Mitybos ir sporto programa

Užpildžiau pateiktą anketą ir po kurio laiko gavau mitybos bei sporto rekomendacijas. Paaiškėjo, kad mitybos planas visai nėra joks baubas, galima valgyti, daug skaniai ir dažnai.

  • Visiškai nesijaučiau alkana.
  • Receptai lengvai paruošiami.
  • Maistas skanus.
  • Labai nudžiugino desertų ir kokteilių receptukai, pvz. žalių kokteilių aš labai nemėgstu, o pasiūlyti Orintos superiniai, bent jau man labai labai tiko ir patiko.
  • Dar patiko, kad yra plane palikta laisvės ir galima keisti patiekalų sudėtį, bet ne per daug.
  • Porcijos nėra labai didelės. Prieš kurį laiką esu bandžiusi mitybos planą vienoje puikiai žinomoje platformoje, man ten nepatiko kosmiškai dideli daržovių kiekiai, tikrai matosi, kad jie paskaičiuoti automatiškai pagal tai koks reikalingas kcal kiekis, kartais jie būdavo net nelogiški, tuo tarpu čia viskas normaliai ir proporcingai.
  • Iš principo mityboje atsirado kelios papildomos taisyklės, kurios nepasirodė baisios.

Didžiausias pokytis – kad reikėjo nustoti valgyti saldumynus, prieš tai aš juos vartojau gan nemažais kiekiais, bet tinkamai nusiteikus ir papildžius mitybą vaisiais, riešutais, sveikais desertais, nebuvo labai sunku. Neseniai paragavau Snikersiuką, po kelių mėn. pertraukos ir dabar jis atrodo ypatingas, išskirtinio ryškus skonio, kuriuo reikia mėgautis, o seniau tai buvo eilinis užkandis prie kavos.

Sporto programa atrodė truputį didesnis baubas ir kurį laiką man buvo nedrąsu pradėti. Seniau reguliariai vaikščiojau į sporto klubą, judėjau nemažai ir krūvis niekada negąsdino, bet pradėjus lauktis pirmagimio sportuoti ar šiaip kažką aktyviau veikti negalėjau, o paskui taip visai smagiai užsisėdėjau. Metusi visas dvejones bei svarstymus ėmiausi sporto programos ir prisiminiau ką reiškia malonus fizinis nuovargis, kokia lengva ir energinga jautiesi sportuojant. Paaiškėjo, kad krūvis tikrai nėra didelis, pratimai įvairūs, pritaikyti būtent mano poreikiams.

Orintos konsultacijos ir palaikymas, visad motyvuojantis, o jos įrašai socialiniame tinkle superiniai, visad priverčia nusišypsoti. Supranti, kad ne tavo vienos sportavimas, su laipiojančiais ant galvos ar pilvo vaikais, atrodo gana komiškas, bet imi ir darai, nesukdama galvos kaip tai atrodo, juk dėl savęs, o ir vaikams smagu.

Rezultatai

Net nepajutau kai per pora savaičių nukrito 3 kg, per du mėnesius 5 kg., sumažėjusių centrimetrų taip ir nesusižiūrėjau, bet vizualiai matau, kad jų taip pat nemažai netekau, džiaugiuosi, kad pavasarinius rūbus reikia rinktis mažesnio dydžio. Dabar ne tik nuotaika, bet ir apsikritai savijauta geresnė, energijos daugiau.

Kas po to?

Planą gavau dar lapkričio mėnesį ir nors jo nesilaikiau griežtai, svoris pastebimai pakito. Lengvai pasiekiau savo užsibrėžtą planą ir dabar mityboje palikus keletą pagrindinių taisyklių, kurios buvo nurodytos plane, jau senokai maitinuosi ne pagal planą, tiesiog išlaikau rekomenduojamas proporcijas lėkštėje, žinau kokius patiekalus verčiau rinktis ir stengiuosi pagalvoti ką ir kada dedu į burną. Svoris negrįžta ir manau, kad keletas mėnesių pakankamas laikas įsitikinti, jog tai veikia, nes čia nėra trumpalaikį efektą turinti dieta ar kita drastiška priemonė, tai keletas principų, kurie per daug neapsunkina gyvenimo, tačiau duoda norimą rezultatą – energiją bei kūno svorio susinormalizavimą. Labai džiaugiuosi atradusi Orintą ir net jei jūs nesiruošiate lieknėti ar dabar užsisakyti mitybos plano, vis tiek rekomenduoju sekti B MOM B FIT – Mityba Sportas Motyvacija, ši moteris nejučia užkrečia pozityvu. Nuoširdžiai esu jai dėkinga. 🙂

Share: